Vodní skútry Sea Doo

Společnost BRP pocházející ze Severní Ameriky vysílá jeden z nejsilnějších signálů o svém předním postavení nejen ve výrobě vodních skútrů. Kanadský tým profesionálních inovátorů každým rokem dokazují, že právě jejich trpělivá práce a osobitý přístup patří k hlavním atributům jejich stabilní pozice.

Vodní skútry Sea Doo v off-roadovém provedení?

BRP se věnuje maximálnímu posouvání hranice zdánlivě nemožného a předkládá vodním sportovcům efektivní a snadno manipulovatelné vodní skútry pro rekreační i adrenalinové vyžití. V posledních letech se vývoj zaměřuje na segment přídavných nosičů a boxů, čímž se otevírá možnost k off-roadovému cestování. Vodní skútry se tak přizpůsobují aktuálním požadavkům současných klientů dělící se na poklidné dobrodruhy a ty, co hledají impuls k pořádnému vyblbnutí.

Co naše půjčovna vodních skútrů nabízí?

Pronájem vodních skútrů pod zastřešením značky Sea Doo je tou nejlepší volbou pro všechny naše klienty, ať už se jedná o úplné začátečníky nebo profesionální jezdce. Vodní skútry Sea Doo jsou mimořádně lehké a přes to si zachovávají nadstandardní tažnou sílu. Jejich váha 190 – 370 kilogramů s motorovým výkonem 90 – 230 HP dokáže vyvinout rychlost lehce převyšující 80 – 110 km/h. Ihned na první kontakt si nelze nepovšimnout výrazné akcelerace za současného zachování stability.

Nižší váha sebou přináší skvělou výhodu v podobě menší spotřeby pohonných hmot, která se pohybuje okolo 9 litrů na hodinu. Spotřeba u konkurenčních modelů se většinou pohybuje někde nad hranicí 20 až 30 litrů, což je trojnásobně více. Vodní skútry Sea Doo z naší nabídky vám tak výrazně ušetří finanční prostředky spojené s nákupem pohonných hmot.